هپی کارت چگونه کار می کند

زیر ساخت شبکه هپی کارت برای استفاده از سیستم­های کارت تخفیف، کارت امتیازی ،بن کارت و کارت لویالتی و حتی استفاده از همه امکانات بصورت همزمان طراحی شده است . کلیه پذیرندگان هپی کارت در سطح کشور دارای دستگاه کارت خوان هستند تا دارنده کارت به هنگام خرید کالا یا استفاده از خدمات بتواند پرداخت خود را از طریق کارت انجام داده و از امتیازات این کارت استفاده کند .درگاه اینترنتی هپی کارت این امکان را برای دارندگان کارت فراهم می­کند تا آنها بتواند کلیه عملیات خود را در حساب کاربری خود مشاهده نمایند .
هپی کارت با اتصال به زیر ساخت مرکز تبادل امتیازی کشور (www.iran point center.com)این امکان را برای دارندگان هپی کارت فراهم می­کند تا دارندگان بتوانند امتیازات خود بین باشگاه­های مختلف را به صورت تجمیع شده استفاده نمایند. امکانات مربوط به تبادل امتیاز بین دارندگان کارت و سایر باشگاه ها و سیستم های وفاداری این بستر را فراهم کرده است تا تسهیلاتی نظیر ارسال بسته های هدیه ریالی یا امتیازی از طریق هپی کارت بین آنها در مناسبت های مختلف به صورت الکترونیکی ،اختصاصی بن­ کالا و یا امکانات رفاهی از طریق سازمان­ها ،ادارات ،نهاد­ها و شرکت­ها به پرسنل، و ده ها امکان دیگر برای اعضاء این شبکه براحتی مقدور گردد.

باشگاه دارندگان هپی کارت علاوه بر امکانات ذکر شده، امکان دریافت پیام های الکترونیکی مربوط به پیشنهادات خاص از قبیل قیمت های بسیار ویژه تورهای لحظه آخر و یا بلیط های چارتری و یاoffer  های خاص جشنواره های تامین کنندگان عمده را داشته باشند.

هپی کارت چگونه کار می کند
شارژ آنلاین happycard