سوالات متداول مشتریان


چگونه می‌توانم بطور روزانه از خدمات و محصولات هپی برگ مطلع شوم؟

با ورود به بخش ثبت نام آدرس ایمیل و مشخصات خود را درج کرده وبصورت متناوب خبرنامه را دریافت کنید.مایل به خرید هپی برگ امروز هستم . چگونه باید آن را خریداری کنم؟

با اشتراک در سایت امکان دریافت هپی برگ‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌شود. اما با عضویت در سایت حساب اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود که برای خرید یک هپی برگ الزامی است.هپی برگ مطلوبم را چگونه خریداری کنم؟

روی دکمه خرید کلیک کنید. درصورتیکه عضو نشده‌اید، تنها در یک مرحله عضویت خود را ثبت کرده و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید.در صورتیکه قبلاٌ عضو شده اید، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور تان اقدام به خرید کنید.چرا برای برخی ازهپی برگ ها یک حد نصاب وجود دارد؟

برخی از هپی برگ ها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگزاری تور می باشند. این "حدنصاب" از سوی فروشندگان به هپی برگ اعلام می گردد.اگر یک هپی برگ به حد نصاب نرسد ، چه می شود؟

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ دهد ،هپی برگ مورد نظر فعال نشده ومبلغ پرداختی به حساب کاربری عودت داده میشود.‌از هپی برگ خریداری شده چگونه استفاده کنم؟

کد اختصاصی دریافت شده از طریق ایمیل را به فروشنده ارائه دهید.با وارد کردن شماره موبایل در قسمت پروفایل، می توانید این کد اختصاصی را از طریق پیامک نیزدریافت کنید و با ارائه این کد به فروشنده از هپی برگ خود لذت ببرید.آیا خرید من مشمول مالیات بر ارزش افزوده نیز می شود؟

بله مبلغ پرداختی شما برای کالا و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پرداخت خواهد شد.آیا باید هپی برگ را همان روز خرید استفاده کرد؟

خیر، هر هپی برگ یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم درهپی برگ ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل رویت است.اگر تاریخ مصرف یک هپی برگ به اتمام رسیده باشد،میتوانم از آن استفاده کنم؟

در این صورت ، متاسفانه هپی برگ قابل استفاده نیست.لطفاً هنگام خرید به مدت اعتبارهپی برگ توجه کنیدآیا می‌توانم هپی برگ را به‌عنوان هدیه برای فرد دیگری خریداری کنم؟

بله.شما می‌توانید هپی برگ را مستقیما به پست الکترونیک دوستانتان بفرستید و یا خودتان آن را دریافت کرده و به آنان هدیه دهید.رمز عبورم را فراموش کرده‌ام.

برای دریافت رمزعبور جدید اینجا را کلیک کنید.چگونه از امنیت خرید آنلاین اطمینان حاصل کنم؟

نماد اعتماد اخذ شده از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی که در سایت درج شده است ،نشان دهنده امنیت بوده وخریدار با اعتماد کامل می تواند خرید خود را انجام دهد.پرداخت آنلاین چگونه است؟

پرداخت آنلاین برای خرید هپی برگ ،مطابق رویه معمول هر نوع پرداخت اینترنتی می باشد. سیستم پرداخت آنلاین توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید.شارژ آنلاین happycard